Ütü Masası ve Kurutmalık

Olarak görüntüle Izgara Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

As-San Juliet Kurutmalık

VAKUMLU AMBALAJ ALAN TASARRUFU VE KOLAY KULLANIM İÇİN HAZIRLANMIŞ ÖZEL ÇORAPLIK TERS KAPANMAYI ENGELLEYEN PLASTİK MAFSAL SİSTEMİ TAMAMI FIRINLANMIŞ ELEKTROSTATİK TOZ BOYALI METAL AKSAM 60X124X26 CM AĞIRLIK 4,20 KG
$55.00

As-San Maxima Ütü Masası

Tabla Ebadı: 44 x 126 cm TSE’li kablo ve priz ile birey ve ütü güvenliği. Ayak dayanıklılığını arttıran geçmeli tasarım. Yüksekliği 40-90 cm. arasında ayarlanabilen ütü masası ile oturarak ve ayakta ütü yapabilme olanağı, ütülemeyi kolaylaştıran yeni tasarım. Yanmaz silikonlu ütü tablası, metal aksamının tamamı fırınlanmış elektrostatik toz boyalı, monoblok preslenmiş ütü tablası.
$84.00

As-San Neva Ütü Masası

Tabla Ebadı: 38 x 120 cm TSE’li kablo ve priz ile birey ve ütü güvenliği. Ayak dayanıklılığını arttıran geçmeli tasarım. Yüksekliği 40-90 cm. arasında ayarlanabilen ütü masası ile oturarak ve ayakta ütü yapabilme olanağı, ütülemeyi kolaylaştıran yeni tasarım. Yanmaz silikonlu ütü tablası, metal aksamının tamamı fırınlanmış elektrostatik toz boyalı, monoblok preslenmiş ütü tablası.
$65.00

As-San Safran İkiz Kurutmalık

Alan tasarrufu ve kolay kullanım için tasarlanmış özel çoraplık. Ters kapanmayı engelleyen plastik mafsal sistemi. Tamamı fırınlanmış elektrostatik toz boyalı metal aksam. 26 metre çamaşır asma kapasitesine sahip.
$87.00

As-San Vera Alüminyum Kurutmalık

Katlanabilir kolay taşınır. Nemsiz ve kuru ortamlarda saklamanız uygundur. Çamaşır kurutmalığının üzerine 5 kg’dan fazla eşya asmayınız. Çamaşır kurutmalığını sert ve sıvı kimyasal malzemelerle silmeyiniz. Halı, kilim, battaniye vb. eşyaları kurutmak için uygun değildir. 16,3 m asma kapasitesine sahiptir.
$85.00